Instalace, projekty, zámečnictví a další

Zámečník Strakonice

 

Sjednejte si schůzku

About

Hledáte zručného a spolehlivého řemeslníka?

V dnešní době není vůbec jednoduché sehnat spolehlivého řemeslníka. Mnoho z nich totiž předpokládá, že zákazník nemá často ani ponětí o rozsahu oprav, ať už časovém či finančním a místo toho, aby vyšel zákazníkovi vstříc, často je to naopak. Naštěstí ale existují stále řemeslníci poctiví, takoví, pro které je zákazník na prvním místě. Takoví jsme i my! A co vám nabídneme? Čím můžeme posloužit? Nabízíme vám odborné instalatérské práce za rozumné ceny. Chtěli byste vědět více?

Zámečník přímo na míru

I když by to tak podle názvu mohlo vypadat, zámečník zdaleka nedělá pouze zámky. Pracujeme s hutním materiálem, jako jsou jekly, „L“ profily, tyčovina, trubky, plechy.

Dobrý zámečník musí být všeuměl, aby si dokázal poradit s každým zadáním, a žádný materiál mu nesmí být cizí. Obvykle děláme složitější montáže, včetně náročných projektů typu ploty, brány atypické konstrukce atp.

Kdo jsme?

Jsme profesionální firma, působící od roku 1997, která se zabývá širokým výběrem činností. Ze zámečnických prací od nás můžete očekávat tyto a další služby.

Nabízíme kompletní zámečnické služby

 

Get Started

Kontaktujte nás

Adresa

Lidická 1082, Strakonice

Email

info@ecoinstalace.cz

Evžen Helinger

IČO:  65012348