Instalace, projekty, zámečniství a další

Tepelná čerpadla Strakonice

 

Sjednejte si schůzku

About

Hledáte zručného a spolehlivého řemeslníka?

V dnešní době není vůbec jednoduché sehnat spolehlivého řemeslníka. Mnoho z nich totiž předpokládá, že zákazník nemá často ani ponětí o rozsahu oprav, ať už časovém či finančním a místo toho, aby vyšel zákazníkovi vstříc, často je to naopak. Naštěstí ale existují stále řemeslníci poctiví, takoví, pro které je zákazník na prvním místě. Takoví jsme i my! A co vám nabídneme? Čím můžeme posloužit? Nabízíme vám odborné instalatérské práce za rozumné ceny. Chtěli byste vědět více?

Energicky úsporné vytápění

Každoročně se ceny energií zvyšují a nedá se předpokládat, že by do budoucna tomu bylo naopak. Jak tedy ušetřit nejen dnes ale i v příštích letech? Krok tím správným směrem jsou tepelná čerpadla.

Proč tepelné čerpadlo od nás?

  • Zajistíme pro vás tepelné čerpadlo na klíč – kompletní návrh, dodávku a montáž.
  • Kompletní řešení této technologie.
  • Nabídka spolehlivých produktů a komponent od světových i českých výrobců.
  • Na celou instalaci od nás získáte záruku 2 let (další záruční lhůty se liší dle konkrétních komponentů a jsou vždy vyšší než 2 roky).

Nabízíme tyto druhy instalací:

  • Tepelné čerpadlo vzduch/voda – nejčastější varianta, kterou si naši zákazníci volí. Jednoduchá varianta s nízkou cenou za montáž.
  • Tepelné čerpadlo země/voda – často instalovaná varianta s vyšší účinností v chladnějších oblastech. Spotřebuje za rok až o třetinu elektrické energie méně.

Get Started

Kontaktujte nás

Adresa

Lidická 1082, Strakonice

Email

info@ecoinstalace.cz

Evžen Helinger

IČO:  65012348